| Erika120192 a întrebat:

Buna :)
Ce trebuie sa fac in jocu www.faunasphere.com? ziceti-mi mai pe intelesu' meu :)) adica exact unde sa intru pe ce sa apas si nu stiu daca am mentionat dar vreau si sa imi spuneti cam cum e joku adica:
ex. in joc trebuie sa plantezi rosi sau struguri dupa ce se coc ii vinzi si cu banii iti cumperi haine sau mobilier pentru casa :)) asa'i pe intelesu meu :))
fundita pentru cel mai bun raspuns;;)

VA ROG NU VA BATETI JOC!

mersi mult

Pup :*

Răspuns Câştigător
| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Pai e n patrat acolo ca un fel de ecran pe care se schimba imagini. dai click pe play now si o sa iti apara sa te loghezi sus in casuta aia apare login sau ceva de genul si langa create an account dai clcick acol si creezi cont dupa o sa iti vina un email de confirmare al contului dai click pe linkul care til trimite dupa ce dai click pe link iti apare ceva cu adopt a fauna si dai play now.iti personalizezi animalutul dai pe next iti pui nume la animalut dupa iti arata ei ce sa faci. funda?:X:X