| mya_5386 a întrebat:

cine stie cum pot sa fac sa mi se salvezeconversatiile de mess, chiar daca le sterg din yahoo mesenger? am deja bifata optiunea sa mi se salvezee toate conversatiile, dar daca le sterg nu le mai gasesc in profile, de ce?

1 răspuns:
| Ryuk751 a răspuns:

Daca le stergi si de acolo nu ti se mai salveaza nicaieri acele mesaje. acela e ca un recicle bin (cos de gunoi) exact ca la calculator fisierele se salveaza acolo dar daca le-ai sters si de acolo pa pa cu ele. funda ceva?