| cookieshor a întrebat:

Cum fac sa downloadez un film?/mai multe... de ce program am nevoie? incerc de 2 zile si nu mi-l citeste imi trebuie in divix sau mp4...
URGENT! HELP!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mp4,si stii tu cum sa faci pasii, spr sa stii limba engleza! Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii adresa de la you tube si o pui in spatiul in care trebui pusa adresa!

| georgedanielc a răspuns:

Http://www.real.com/realplayer/download-video
instaleazal si oriunde pe net te vei uita la un clip si in partea de sus dreapta apare chenarul cu real plyer dai pe el si copii, ...bafta