| sakura_7121 a întrebat:

cum pot face sa pun antivirusul cand deschid calculatorul sa inceapa sa scaneze?
P. S am antivirusul AVG

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Il deschizi din bara, si dai start scan! la pornirea calculatorului, el doar e activ, adica e gardian la ce se intampla apoi, nu cred ca face scanari singur, doar daca ii dai tu manual! bafta!

2 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

La antivirusul care ai u nu se poate pune sorry

| midnight12 a răspuns:

Eu iti recomand avast 5. 0677 free, acesta are optiunea de a porni odata cu windowsu si scaneaza singur fisierele pc'ului iar cand intri in ceva nou pe net sau in pc, [dupa ce l-ai pus de pe cd de exemplu] scaneaza automat tot, iar daca vrei o scanare generala ai optiunea fast scan or scan total.