| zinalk a întrebat:

cum sa atragi cat mai multi vizitatori pe un forum? am nevoie de niste idei trasnet... pup all!

Răspuns Câştigător
| FesCuDungi a răspuns:

Pentru a atrage vizitatorii pe un forum/site/blog iti trebuie publicitate! da anunturi pe facebook twitter, samd!winking o sa vezi ca daca ai si idei originale si bune, lumea va veni in numar marewinking

1 răspuns:
| TommyHilfiger a răspuns:

Il publici pe mai multe site-uri, ii faci reclama la mess, bagi multe id-uri in lista vreo 1000. Si trebuie sa fii bun in ceea ce faci, sa fie atragator sa arate bine : designu alea alea sa aiba poze si de toate.