| RobY_3853 a întrebat:

>Bunabig grinaca m-ati putea ajuta vas fii foarte recunascator! Multumesc mult

Miam pierdut driverele de instalare de la PC.
Pentru ca nu le-am gasit m-am gandit sa instalez wndows7, fara net doarce n-am driverele pentru conectiunea la net.
Am bagat frumos wndows7 si cand dau sami reformatez partitiile nu ma lasa imi spune:daca nu imi recnuoastea hardiskul, trebuie sa ma folosesc de driverele de la placa mea de baza, imi spune sa u brows si sa caut, dar eu nu am nici un driver ca nu le-am gasit! Am placa de baza Asus p5 ata scrie pe ea.
Dupa ce se inataleaza windows pe care dau sa-mi se conecteze net: HOME NETORK, WOEK NETROK, PUBLIC NETORK, MENTIONEZ CA am cablu direct, adica numa trebuie sa bag cablu in pc si trebuie sa se conecteze, fara nici o parola sau ceva, asa aveam ianite si asa am.

Daca m-ati putea ajuta vas fii foarte recunascator! Multumesc mult

1 răspuns:
| motherfucker a răspuns:

Nu conteaza pe care. Incearca home network... dar fii si tu mai explicit. Ce anume nu iti merge?