| BitchImfabulous a întrebat:

DAU FONDITZAlove struck
Va rog cei care sunteti din timisoara imi puteti spune daca e adevarat ca la liceul economic francesco saverio nitti e orar de dupa masa, si daca e e la toate profilele?
Findca as vrea sa merg la acel liceu si daca e de dupa masa e cam nasol.
Si daca puteti spuneti-mi si alte licee din tm cu profil ecolove struck
Ms...

2 răspunsuri:
| BitchImfabulous explică:

Daca nu sti sa raspunzi la intrebare dc postezi.
aha am inteles lipsa de ocupatie, sti ceva vezi de treaba ta si nu mai comenta aiureli
si sa stii ca la alti le pasa de scoli si licee, da poate tu ai vreo 10 ani si habar nai
P. S.:cati ani ai?rolling on the floor

| DianaDiii1761b a răspuns:

Pe noi ne intrebi? nici nu ne pasa de scolii si licee! laughing