| andreeadragutza22 a întrebat:

Buna de ce nu imi merge nici un server la jocul counter strike sad dau la internet acolo si imi apare vreo 1000000000000 de servere si cand dau conect server nu pot intra dc?sad

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Banuiesc ca nu ai steam si din cauza asta ai nimerit protocolul 48 cauta sv fara scutul ala in fata uite iti dau eu sv pe c are joc pitesti.indungi.ro

| Gameshell a răspuns:

Iti dau eu cateva servare bune fara codatiwinking numa profesionisti :

relax.laleagane.ro
legends.laleagane.ro
cs.palalila.ro
fun.palalila.ro
Distractie placuta happy

| Costelush a răspuns:

Cred ca probabil ceva nu e compatibil instalarea nu s-a efectuat cum trebuie dar in fine...counter strike nu mai e la moda si iti dau cateva sugestii: War Rock, Drift City, Roblox.