| Densis a întrebat:

Buna happy! De curand am instalat si eu messenger-ul 10. sa va spun eu il aveam pe cel 9 si mergea foarte bine. trecem peste. am instalat messenger-ul 10. totul ok. Dupa care am vrut sa sun. aveam undeva sus "Video call" si "voice call " dar nu merg. ca si cum ar fi blocate! Dau clik pe ele si nu merg. stiti cumva care este cauza? Sau vi s-a intamplat si voua?happy Ce ma sfatuiti sa reinstalez messengerul 9 inapoi? Sau aveti voi o varianta de messenger mai buna?happy [Da-ti un link;*.]Specific ca aveam MESSENGER 10 alfa!

Răspuns Câştigător
| stress a răspuns:

Ia messenger 11, merge cel mai bine, eu nu am avut probleme cu el. http://messenger.yahoo.com/win/

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Larysa13 a răspuns:

Poate nu merge sa suni pentru ca persoana aceea nu are messenger 10.

| gεόrgιιαηα a răspuns:

Messenger 11 e cel mai bun.