| MissYou a întrebat:

De mult caut un orar clasa a IX a pe profil Eletronica-Automatizari(Tehnica de calcul), adica un orar care sa-mi arate exact cate ore de... matematica, informatica, romana [etc.] fac.

Ma puteti ajuta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Dragu\a meu e vacanta chiar nu vrei sa te bucuri de ea.lasa deocamdata scoala distreazate ca ai timp de la 15 sept sa tot faci matem inform etc.

4 răspunsuri:
| IqStorm a răspuns:

Nu ştiu dacă este o formulă standar de calcul pentru numărul de ore. Cred că acesta se stabileşte de fiecare unitate şcolară în parte. Cu siguranţă matematica şi fizica sunt predominante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si tu pe Google!

| MissYou explică:

Hai va rog, chiar am nevoie...

[i'm a girl... ]

| MissYou explică:

Am gasit pentru filologie. dar situl nu are si pentru tehnica de calcul.

http://www.cnpr.warpnet.ro/romana/uman_filo.html