| Keshaaa a întrebat:

Buna dimineata! Unde pot gasi si eu teme pentru Samsung S 3350? Am cautat pe google si nu am gasit.
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| aTi a răspuns:

Buna exact acelasi telefon am si eu.Gasesti foarte greu teme si jocuri pentru el...Fiinda e din generatia lui Nokia C3 adica e app identic.Si nu iti poti baga jocuri de C3 in Ch@t 335 deoarece alea sun symbian. funny_badger id meu discutam acolo.

4 răspunsuri:
| MrTroll a răspuns:

Www.mobile9.cm
daca nu merge scrie pe net mobile9 este foarte bun;)
FUNDA?

| Infernia a răspuns:

Buna. Temele sunt direct de pe telefon.sunt temele speciale pentru telefon.dar se pot downloada si de pe net happy Bafta

| Marius96 a răspuns:

Www.telefonultau.eu
sau
wwww.yourphone.ro
Sper ca te-am ajutat
funda?

| Iurea_Roxana_1994 a răspuns:

Buna...pe telefonl tau functioneaza bine facebook- ul ca aplicatie?sad [si eu acelasi model de telefon.]