| BiaBubulina a întrebat:

Exista un program ca de exemplu sad (e inventat de mine numele) Paint Video? Adica sa te lase sa desenezi in timp ce deruleaza video sa desenezi in el(videoclip). FUNDA!

P. S scuze daca nu am fost prea inteleasa dar nu stiu cum sa va spun sad

Răspuns Câştigător
| chibiusa a răspuns:

Aaa hmmm...thinking
cum adica?

exista programe in care poti desena: paint, corell, photoshop, gimp etc.
si exista programe cu care poti inregistra (ca un videoclip) ceea ce desenezi si anume: camstudio.

funda?

1 răspuns:
| raluk200 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva sad.