| Stefania a întrebat:

FUNDITA! Cum reusesc sa fac o poza roz ca si acesta?

http://media.photobucket.com/......cute-2.gif

Si cum decupez o poza?

FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| STEFAN_4620 a răspuns:

Incearca fotomix

4 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Pai pe www.imikimi.com

| gabriellafan1vanessa a răspuns:

Probabil ca sa pozat cu telefonul si inainte de asi face poza a cautat efecte sa faci poze la setarile din tell. dar nu stiu poate mai e si alta cale. cat despre decupat probabil ca a facut intr-un program de ex in photoshop sau photoskipe

| Cubulets a răspuns:

Cauta pe imkimi

| andydee a răspuns:

La prima intrebare nu stiu sa-ti raspund, dar rasp la a 2 a intrebare cred ca il amhappy-trebuie sa ai un program de modificat.de exemplu photo scapebig grindak deschizi programul o sa-ti apara undeva crop-si o decupezi cum vrei tu!