| anonim_4396 a întrebat:

Bună.

Îmi lipsește de la mașina de spălat paleta cuva, am cumpărat o mașină de spălat la SH de la un magazin din zona și mi se pare ca o lipsit acea chestie inca de când ne-o vândut-o, tot îmi cioparțea unele haine și nu știam de ce, m-am uitat la cuve de mașină de spălat și toate au acele palete cuva (unele cu 3 palete cuva). Știți cumva dacă trimit ei vreun coleg sa îmi monteze chestia aia dacă merg la magazin? Sau pot comanda? Nu știu dacă toate se potrivesc!? E greu de montat acea chestie? Am văzut ca sunt pe eMAG, se potrivesc toate, sau trebuie sa fie potrivita cuvei?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Fiecare model are piesele specifice, care pot fi diferite.
Trerbuie sa cauti piese care se potrivesc modelului pe care-l detii.

1 răspuns:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Salut cico -_-

cheamă pe cine va care se pricepe