| Raul_Fatu_1999 a întrebat:

..in perioada 15-18 iunie se mai pot da note, ca apoi sa incheie mediile?

in 5 ore(inclusiv ultima ora din an) se pot da 5 de 10 (pe teme in clasa a 7-a-la germana)?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Note se pot da pana in ultima zi de scoala, dar 5 de 10 se pot da teoretic, practic nu!

| BitKode a răspuns:

Da, se pot da note si asa, dar poate sa iti puna nota si pe alta data, de exemplu pe saptamana trecuta sau ceva de genu. La mine asa a facut la chimie ca sa imi iasa media, mi-a dat doua note in aceeasi zi si una a pus pe o data cu 1 saptamana inainte. Apropo, de ce ai nevoie de 5 de 10? laughing

| Raul_Fatu_1999 explică:

Bitkode,multumesc de raspuns.Nu sunt eu in situatia asta.Pers.respectiva are doi de 10, si a luat la test 6.Si vrea neaparat
media 10.Si avem 2 ore pe sapt.Mi se par multe note