| anonim_4396 a întrebat:

La facultatea ASE din Bucuresti, sunt mai multe departamente din care poti alege ..stie cineva cam unde ai putea sa lucrezi in viitor? as vrea sa fac aceasta facultate si sunt curioasa care sunt avantajele, si daca se gasesc servicii dupa terminarea facultatii? funda!

1 răspuns:
| suMRed34 a răspuns:

Dupa ASE poti sa devii contabil pentru o firma privata si ai foarte multe beneficii cum ar fi faptul ca e o slujba banoasa.Serviciu iti vei gasi atata timp cat vei vrea si vei cauta cu atentie. Mult succes!