| Vero1 a întrebat:

Buna lume! Am o intrebare pentru cei care stau in Iasi...va rog imi spuneti si mie niste locuri unde as putea printa ceva in iasi...de preferabil in zona podu ros ca mie nu imi mai merge imprimanta si am nevoie urgent sa scot ceva. mSbig grin

Răspuns Câştigător
| lora3u a răspuns:

Se gaseste PIM si in Podu-Roswinking, cum te duci spre piata nicolina, dinspre podu-ros ...traversezi pe partea stanga ...pe unde is magazine. si scrie undeva Pimwinking

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

In podul ros cu siguranta nu vei gasi, doar in zona Moll Moldova.Ai acolo mai multe posibilitati.