| Anuta_4254 a întrebat:

Ma numesc Ana si vreau sa ma ajutati cu ceva.am de pregatit pentru ora de logica un proiect, de fapt un filmulet cu titlul "ploaia cade pentru toata lumea". suntem o echipa de 7 fete si trebuie sa facem scenariu, sa filmam, da` nu avem nici o idee.la ce va ganditi voi?thinking dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| yrakianu a răspuns:

Hmmm,"ploaia cade pentru toata lumea".Pei voi la ce scenariu v-ati fi gandit pentru asta? Ca eu unul interpretez citatul asta daca pot sa il numesc asa,ca fiind "toti suntem egali",iar sugetii: Bolile nu ne ocolesc pe niciunii, indiferent ca suntem vedete mondiale sau ilustrii necunoscuti(sugereaza ca toti suntem egali), cu totii murim(din nou suntem egali)doar astea 2 imi vin in minte acum, dezvoltati si voi pe baza "toti suntem egali"...

1 răspuns:
| Anonnnnn a răspuns:

Pai.pe ploaie, usoara.sa filmati oamenii trecand cu umbrelele pe stradathinking