| NoName_9844 a întrebat:

mi-am luat un Samsung Galaxy Mini si as vrea sa stiu daca se pot parola " mesajele, muzica, etc " si cum? :-)

Multumessc!
FUNFITZA'

4 răspunsuri:
| TropicalStorm a răspuns:

Pai intrii in menu, settings, dai in jos la Security si pai la Pcivacy lock happy si ca sa bagi tu o parola care vrei dai la change password. kiss. sper sa fie asa incearca. eu am Samsung GT-C3510 Geona. kiss

| stepfania a răspuns:

Te rog frumos nu imi mai trimite intrebari.

| Sabiina a răspuns:

Poti doar sa pui parola telefonului [ Setari -> Locatie si securitate -> Setare blocare ecran -> Model / Parola ]. Sper ca ti-am fost de folos.happy:*

| Bessty a răspuns:

Dai la setari
Setari securitate
Blocare Confidentialitate
Apoi selectez fisierele dorite

sper ca ti-am fost de folos