| IULYAN_6598 a întrebat:

Mi-am uitat parola la Yahoo messenger si am incercat cu forgot your password si am dat la I forgot My password, mi-am scris ID, am scris codul si am ajuns la Alternate Email l-am pus adica iulyan@yahoo.com si dupa scria ca Nustiu ce mesaj este trimis pe acel email... dar eu de unde sa stiu parola la el? Va rog frumos ma ajutati? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Denisuka08 a răspuns:

Pai n-ai facut corect scrie o alta adresa de email pe care vei primi mailul cu parola fundita?

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă atunci când ai făcut id-ul nu ai pus alternative mail nu are sens să intri pe nimic. Dacă ai pus alternative mail când ai făcut id-ul trebuia să ştii parola la mailul ăla, ca să ţi-l recapeţi pe cel actual, dacă nu o şti alt id şi gata. Dacă nu ai pus alternative mail, îl poţi recupera doar cu întrebările acelea. Baftă!

| Alecsandraa97 a răspuns:

Pai trebuie sa intri pe acel Email adica: iulyan@yahoo.com si sa vezi daca ai primit un mail cu parola de la celalat idbig grin

Daca nu stii nici parola de la acest Email trebuie sa te gandesti care era celalat alternate Email de la iulyan@yahoo.com.

Succes! Sper ca te-am ajutattongue

| Lollidella a răspuns:

Pai daca nu stii parola nici de la ala singura solutie este sa-ti faci alt id happy asa am patit`o si eu de vreo 4 ori laughing

| Eu.si.atat a răspuns:

La care id vrei sa stii parola, pana urma?

| Eu.si.atat a răspuns:

"pana la "*, scuza-ma.

| Roby_Anitulesei_1981 a răspuns:

Buna ai rezolvat problema cu parola si eu am aceias problema imi poti spune