| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna, o amica si-a pierdut portofelul aseara in timp ce ne plimbam, degeaba s-a intors dupa el ca nu l-a gasit...de bani nu ii pare rau cat pentru permisul de conducere pe care il avea de o saptamana. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa dea anunturi pe Facebook si distribuiti, poate totusi l-a gasit o persoana de bun simt si ii da macar actele. Sa pricezeze c-o intereseaza doar actele.

| sierra1 a răspuns:

Așteaptă o săptămână, poate apare (așa e de obicei - apar actele dar fără bani)