| EmyMartin94 a întrebat:

Peste câteva zile verișorul meu împlinește 18 ani. Vreau sa ii fac o surpriza gen mai multe cutii infoliate și băgate una în alta cu diferite mesaje pe cutie. Ideea e ca nu știu ce sa bag în cutii. As vrea sa îmi spuneți voi ce sa bag în cutii ceva sa fie comic, și dacă știți chiar și texte care ar putea avea un impact caraghios. El este un gagicar și un om care nu e plictisit de viata. Un "clovn" pe acest pământ. Sper sa va ajute aceasta mica descriere. Aștept răspunsurile voastre. Mulțumesc.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In cutia cea mai mica, interioara, poti pune un... DOP DE PLUTA (de la o sticla cu vin), iar pe biletul anexat ii scrii:

"Cand am facut acest cadou, inca ai fost minor.
Acum esti major, poti fi servit cu sticla la orice magazin!"

winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa-i oferi u cadou pe masura. O atentie mai bine gandita... Un parfum, un aparat de ras fie el electric sau Gillette Mach3 / Gillette Fusion Proglide / Gillette FlexBall, spuma de ras nu mesaje adaugate in cutii. Este deja barbat, are nevoie de asta.

Bine, poti adauga si mesaje cum vrei tu. Dar asta pe langa ce am scris mai sus. Ca idee : Flexball de la Gillette. Mai nou, mai profesional si la eMAG costa cca 50 lei. Aparatele de ras electrice sunt scumpe. Philips costa 200 cel mai ieftin si ajunge pana la 2000 lei. Dar e Philips

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar daca mai adaugi gel de ras si un balsam dupa ras tot de la Gillette se incadreaza in 90 lei ca sa poti avea si transportul gratuit. Ce scade sub 90 lei trebuie platit curierul la eMAG.

Bine, gasesti si in Kaufland, Carrefour si magazinele astea mari.

| Herciu_Silviu_2000 a răspuns:

Glumesc dar ai putea baga in o cutiuta o ceapa, dar dupa sa ii arati cadoul adevarat. Sper ca am fost de ajutor.