| nikonikoleta a întrebat:

Buna seara dragi prieteni va rog din suflet sa ma ajutati Vreau sa fac un videoclip cu poze pentrumama mea si nu stiu cum trebuie sa il fac asta seara maine este ziua ei. va rog sa ma ajutati dau fundita. va rog sa ma ajutati vreau sa ii fac o surpriza

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa faci unul cu Movie maker, un program care-l are windows xp in el, la start, si la all programs. Daca nu, il descarci de pe net, daca ai alt windows.
Uite si un video tutorial pentru program, cum sa faci un videoclip, apoi tu alegi muzica de fundal, si pui imaginile;)
http://www.youtube.com/watch?v=ZrFJLeF0tA0

1 răspuns:
| MarianaS a răspuns:

Eu ti-as recomanda ca, in loc de videoclip, ca scoti pozele si sa le pui intr-un album. Si eventual, sa scrii cateva texte din suflet pe-acolo (cred ca va aprecia mai mult )