| alextudor2688 a întrebat:

recent am achizitionat un iphone 5c..am observat ca incarc bateria full si dupa 3 4 ore ajung la 20 la suta fara sa fac nimica..la service mi au zis ca ar fi bine sa l resoftez...dar ma costa 150 lei.dar o baterie noua e 70 lei. daca stie cineva un tutorial sa l resoftez..sau alta cauza... multumesc

2 răspunsuri:
| Alexxanndru a răspuns:

Daca tot zici ca l-ai achizitionat recent, inteleg ca e in garantie. de ce nu mergi cu el la firma de unde l-ai luat si il vor baga ei in service gratis. happy

| alextudor2688 explică:

Scuze ca nu am specificat achizitinat second hand