| forzasteaua a întrebat:

Buna Seara! stiti cumva daca maine(luni, 13 februarie 2012) se inchid scolile? am inteles ca e cod portocaliu pana marti/miercuri si afara e iadul alb.

Răspuns Câştigător
| OrdinaryGirld a răspuns:

Buna.Uite aici un link http://www.edu.ro/index.php/base/frontpage, sus in stanga scrie un numar de telefon, suna acolo si afla daca se inchide scoala:d.

6 răspunsuri:
| forzasteaua explică:

Sunt din Bucuresti.am uitat sa mentionez.stiti vreun numar de telefon de unde pot afla?

| forzasteaua explică:

Merci pentru informatie:*

| Kmnths a răspuns:

Depinde de unde esti. In Vrancea scolile sunt inchise si luni si marti.

| BluLăvzIu a răspuns:

Buna! Depinde din ce oras esti.Nu in toate judetele este cod portocaliu de ninsori di viscol.De ex. eu sunt din Olt si maine nu facem scoala.Nici in judetul Vrancea nu se fac ore.Succes!

| naria a răspuns:

Am sunat eu acum 30 min, si au zis ca in principiu se face, doar daca va ninge foarte tare se suspenda

| Ilie_Valentina_1986 a răspuns:

Buna seara! luni si marti nu se invata!