| Căpşunăăă a întrebat:

Buna!
spuneti-mi si mie niste programe pentru modificat poze, care sa nu ocupe mult spatiu(gen 1 gb, 2gb, ca e prea mult)
Dar nu programe in care pui rame la fotografii, ci programe gen Photoshop, Photoscape, >Photoinstrument.:
Multumesc.
Funda, >desigur:happy

4 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

photo! editor, cartoonist. contin elemente de photoshop, dar sunt free si nu ocupa mult spatiubig grin

| kuka a răspuns:

Incearca Gimp, poti face aproape la fel de multe ca si cu photoshopul si e gratis
http://www.gimp.org/

| Fashion a răspuns:

Pai image chef.com
fotoflexer
gimp(e foarte bun!)
pizap
si cam atat imi amintesc eu... funda pls puppy dog eyes :X :*

| FunKesha a răspuns:

Paint.net