| Miruna1239 a întrebat:

Stie cineva de ce nu s-a afisat inca programul de vineri la cinema Afi Ploiesti?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cei de la Afi Ploiesti stiu asta.

| Bizon95 a răspuns:

Pentru ca Ploiestiul se pregateste de revolutie, or sa iasa din UE si or sa intemeieze republica Ploiestilor rolling on the floor

acum serios, week-end-ul asta e ceea ce se presupune ca va fi filmul anului si o sa fie mai tare ca avengers, si anume Star Wars episodul X, moment in care s-ar putea sa fie cam incurcati... presupun