| nonameanca a întrebat:

Sunt din Bucuresti si caut un local modest (la pret in primul rand) pentru a-mi sarbatori majoratul. Intentionez sa inchiriez localul timp de vreo 6h pentru vreo 20 persoane. Altceva..., sa nu arate ca o carciuma de la coltul strazii. big grin
Imi puteti da un sfat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe sos Fundeni sunt vreo 3 localuri care au preturi destul de mici, poti trage o fuga sa vezi, iei masina 253 si treci in revista toate cele 3-4 localuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un local decent, mai in centru, poate fi Codrii Cosminului. Au o mincare excelenta, sint maleabili, poti aranja ce vrei si cum vrei. Singura problema este muzica, trebuie sa aduci de-acasa. Am facut acolo citeva chermeze si au iesit excelent.
Un altul, mai la periferie ( iesirea spre A1) este Vulturul. Si aici se pot organiza mese festive si alege salonul dorit in functie de nr de persoane.
Asta este o recomandare de doua localuri cunoscute de mine si vizitate destul de des.
Atentie, nu sint de fite!