| faraNuMe_2809 a întrebat:

sunt in clasa a 11 si ma gandesc sa dau la facultatea de medicina si as dori mai multe detalii despre admitere, cazare, burse...etc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste pe site-ul facultatii unde vrei sa mergi si o sa afli cu mult mai multe detalii si mai precise decat am putea da oricare dintre noi. Succes si numai bine!

| sheila_2840 a răspuns:

Pai si eu sunt tot a 11-a si m-a tot interesez pe toate siteu-rile posibile de vreo 2 saptamani. la mures cica e cel mai bine. am auzit ca acolo e cea mai buna facultate happy si cazarea e ieftina si e si smurdu big grin