| dNywOw a întrebat:

Am acumulat la Orange 7 euro. Adica cand sun la 223 zice ca am acumulat de-a lungul timpului 7 euro. Pot sa transfer acest credit altcuiva? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Cu bonusul acumulat prin programul Orange Phone Credit poti cumpara orice telefon din Orange shop si de la partenerii Orange, insa acesta nu poate fi transferat in contul unui alt numar.
Mai multe detalii gasesti aici http://www.orange.ro/prepay/bonus.html.
O zi buna,
Orange Helper

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Îi poți folosi pentru a cumpăra un telefon sau un accesoriu, ÎNAINTE de a trece 2 ani de la acumularea primilor bani. După aceea, se pierd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu mai poti folosi acest credit pentru a reincarca un cont prepay sau a-ti plati factura Orange. Era candva o optiune dar au dezactivat-o.

Poti doar sa folosesti creditul daca vrei sa-ti cumperi un accesoriu din magazinul lor sau un telefon nou.

O zi placuta

| Deliiiia a răspuns:

Nu, acei euro ii poti folosi doar pentru achizitionarea unui nou telefon.

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Nu ii poti transfera oricum daca pe o cartela ai ex 5 euro acumulati si pe alta cartela 7 eu ro mergi cu ambele cartele ala de la Orange suna la 223 si vede cat ai (12) euro si iti face reducerea la un tel de la ei din magazin.

| Cheregi_Mircea_1993 a răspuns (pentru Vlad_Bogdan_1996):

Sal....adica daca am acumulat credit phone pe 2 cartele pot sa folosesc ambele pentru reducere la achiz unui tel?

| Max_Max_1994 a răspuns:

Daca schimbi cartela cred sper ca te-am ajutat

| Max_Max_1994 a răspuns:

Pai schimbati cartela happy poate merge sau fugi din tara happy tongue big grin

| dNywOw explică (pentru Max_Max_1994):

Cum adica daca schimb cartela?

| Max_Max_1994 a răspuns (pentru dNywOw):

Adica o scoti din telefon dar nu prea cred