| Horhe a întrebat:

Am de facut un proiect la informatica in Microsoft Office Word si trebuie sa facem despre o anumita tema, iar proiectul sa includa tabele, imagini inserate, mai multe. Eu veau doar o tema, niste sugestii?

2 răspunsuri:
| Marius_1376 a răspuns:

Poti sa faci un proiect despre ce faci tu la scoala, in tabel poti sa iti pui orarul, poze cu clasa ta, carti, caiete, etc. FUNDA?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci pe un site de vanzari auto, gen dacia.ro si faci o comparatie intre versiunile puse la vanzare. Ai si poze de pus, si tabele comparative, si note de subsol etc.

PS. Acum am vazut ca esti fata, probabil nu te intereseaza domaniul asa mult sad