| LauR95 a întrebat:

Am Luat Keylogger Cum fac sa scap de el am intrat in Control >>PanelAdd or remove >>Programs si i-am dat remove! o mers dar inca mai apare cum fac sa scap de el Vreu si eu o parola sa il inchid Drq!

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
intra in start, scrii in run msconfig, mergi la optiunea `startup` si cauti acol programul care porneste o data cu windows-ul. il debifezi dai aply and ok, dai restart la pc, si ai terminat, nu o sa te mai deranjeze.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Exio a răspuns:

Descarca Avast in primul rand, si in al doilea rand descarca KeyScrambler. KeyScrambler este un program care stopeaza efectul keylogger-ului.

| SweetAndDead a răspuns:

Descarca Malwarebytes Anti-Malware.happy
Succes!:* big hug

| GodLikex a răspuns:

Ar trebui sa iti reinstalezi windowsul...