| 0PopaPorno a întrebat:

am luat note mici la evaluarea nationala si mi-a tras toata media in jos. Sigur nu intru la liceul pe care il vreau si am o intrebare. Daca intru la alt liceu ( nu cel pe care il vreau ) din semestrul II ma pot transfera la cel pe care il voiam?

2 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Da,te poti transfera, dar trebuie sa dai diferentele, adica niste teste care sa arate ca meriti sa ajungi la liceul respectiv. FUNDA?

| ƜнιтɛƆнσcσℓαтɛ a răspuns:

Da. daca media ultimului absolvent din acea clasa este mai mica decat media ta.