| Armoniaj a întrebat:

am mare nevoie de voi! Cum pot sa imi sterg parola de la http://www.odnoklassniki.ru/ sa nu mai imi apara, doar loghinul! atunci cand vreau sa ma loghez? ma folosesc de google chrome!

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Clic pe pictograma cheie (coltul dreapta sus)/setari/clic pe "afisati setarile avansate"/stergeti datele de navigare/bifeaza tot si selecteaza "de la inceput/stergeti datele de navigare.Tot la setari la "parole si formulare debifeaza "ofera salvarea parolelor introduse pe web".