| AyaStormhold a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru urgent. Vreau sa imi cumpar cartile Warcraft si am mai cautat tot pe acest site intrebari asemanatoare si am gasit un raspuns bun dar inca nu am inteles care este prima http://www.tpu.ro/......i-rise-of/ La raspunsul castigator sunt puse niste linkuri cu firul povestii si le-am citit...acum,dupa ce le-am citit, care ar fi normal prima carte? pentru ca am vazut ca arata din cartea ziua dragonului si am constatat ca numai este nevoie sa o cumpar daca stiu deja ce se intampla...deci care ar fi? VA ROG funditaAAA

1 răspuns:
| Keyna a răspuns:

Scuze, nu vazusem intrebarea asta cand ti-am raspuns in alta parte. eu am pus cartile acolo in ordine cronologica, ca sa fie mai usor big grin.