| millar a întrebat:

Buna TPU am nevoie urgent de cineva care sa îmi spună ce sa fac.
Deci eu de curând mi.am achiziționat un card de 16 gb si am mutat pozele pe el... unele poze apar negre de ce? Sunt poze importante majoritatea de la o nunta si nici nu le.am copiat pe pc... ce a si putea face sa le recuperez?

4 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Pentru recuperare, Recuva. De acolo de unde le-ai pus pe card.

| 0ffliner a răspuns:

Aici seamana cu problema pe care o aveti:
http://androidforums.com/......ed.684748/

P.S. Scrie sa-ti iei un telefon nou sau sa pui cardul in alt telefon sau sa-ti formatezi telefonul(nu cardul).

| millar explică:

Telefonul nu are nicio problema inainte îmi apăreau cred ca e din cauza cardului le.am mutat la loc dar tot nu apar

| untu a răspuns:

Ati incercat sa faceti actualizari pe telefon inainte de a face transfer pozele pe un card? Nu ai ce sa faci, dar vedeti sa intrebati pe cineva de la un service autorizat de calculatoare, laptopuri si telefoane mobile si poate va ajuta sa va recuperati pozele!