| Adina_3547 a întrebat:

Buna TPU am niste poze cand apas pe ele zice sa selectez un program de ce nu merge cand apas sa le deschida direct in Windows Photo Viewer dau fundita multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Poate nu sunt jpeg-uri.

| iReal96 a răspuns:

.cand iti apare chestia aia cu selectezi a 2 optiune ( select a program from list) apoi.cauti pe acolo Windows Photo Viewer si dupa aia dublu'click pe Windows Photo Viewer.si dupa aia a 2 oara o sa intre automat in Windows Photo Viewer

| blackwidow a răspuns:

Pentru ca unele extensii ale pozelor nu sunt setate sa porneasca cu Windows Photo Viewer. Ca sa faci asta, dai click dreapta pe orice poza pe care nu ti-o deschide in windows pv, properties, la sectiunea general vei avea sub type of file, "opens with"; apesi change si selectezi din lista programul dorit de tine. Dai ok, apply, ok.

| Adina_3547 explică:

Blackwidow mie nu imi apare opens with" ce sa fac te rog ajuta-ma