| Tobbyas a întrebat:

Am o intrebare foarte serioasa! In legatura cu produsele Emag RESIGILATE, sunt folosite ( adica daca prezinta zgarieturi etc etc..., sau lipsesc unele componente dar care nu afecteaza produsul, gen daca achizitionez un telefon RESIGILAT, s-ar putea sa imi lipseasca castile...)? Produsele resigilate nu afecteeaza calitatea produsului nu?
MULTUMESC

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu sunt folosite, au fost expuse la raft, poate prezinta mici zgarieruri dar aparatura in sine functioneaza perfect. Poti obtine mai multe informatii prin email de la Emag, sunt seriosi si nu trimit marfuri neverificate.