| Tobbyas a întrebat:

Am o intrebare, pe facebook azi mi-am schimbat data nasterii, iar ziua urmatoare imi spunea ca nu o mai pot schimba doar peste cateva zile. Nu stiti cate zile trebuie ca sa astept sa imi setez din nou data nasterii?
FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact câte îți spune în mesajul pe care îl primești când încerci... Dacă îl copiezi aici lămurim mai precis.

Vezi că dacă te joci prea mult cu asta din câte știu se blochează. big grin E și de bun simț așa, că altfel unii ar schimba-o zilnic. laughing