| BenjaminFranklin a întrebat:

am o mare problema. mi s-au sters niste poze de pe un micro card de la aparat foto(nikon coolpix s220)
vreau sa le am inapoi.cum sa le recuperez? va rog sa ma ajutati sa le recuperez. va rog TPU.am incredere in voi.mulyumecs

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Din păcate cardul, stick-ul, etc, sunt harduri externe, care nu au treabă cu computerul, deci nu se mai pot recupera fişierele de pe acestea... Poţi recupera fişiere care le-ai şters de pe computer, respectiv cele care au "trecut" prin coşul de reciclare...

| furios4you a răspuns:

Id furios4you si te ajut

| xBlackPearlX a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie k si eu am avut un asemenea aparat foto (dar acum l-am scapat din mana pe parchet si s-a spart) si am sters pozele dar apoi nu nu am mai utut sa le recuperez deoarece nu e posibil sper ca te-am ajutat funfitsaaaa

| gabygi a răspuns:

Daca ti sau sters de pe card nu vad cum ai putea sa le recuperezi chiar nu imi dau seama bafta larecuperat pozesi sfatu meu este sa ai grija ca odata sterse nu le mai ai succes