| darkhell217 a întrebat:

Am o pagina web pe care o administrez cu filme si videoclipuri. As dori sa stiu daca exista un program sau o solutie de a RESTRICTIONA DOWNLOAD`UL pentru cine il viziteaza. Nu vreau sa poata downloada ce am pe site. Daca da cum se face? OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gigel68 a răspuns:

Este un trilulilu downloader care reuseste sa descarce de pe trilulilu.ro (sau poate ca a fost, nu sunt la curent cu asta, nu folosesc trilulilu). sunt programe care iti descarca filmuletul in format flv, si altele care din flv il transforma in avi sau alte formate cunoscute.

3 răspunsuri:
| gigel68 a răspuns:

Din cate observ nici macar youtube, care are multi bani de investit in asta, nu a reusit sa restrictioneze complet downloadul. chiar crezi ca o sa reusesti asa ceva?

| alexer a răspuns:

Depinde aici... ca poti sa pui tu orice protectie daca isi iau browserul Mozilla Firefox si pune niste addon'uri bune happy cum am si eu nu ai ce facewinking