| GaBrIeL_6760 a întrebat:

Buna TPU am o prblema care ma irita de ceva zile, s-a deschis o comunitate de cs problema este ca nu pot intra pe site-ul lor dar curios este ca de pe calculatorul lui sora mea merge dar are internet de la alta firma, ce oare are de eu nu pot intra pe pe pc meu si la sora mea pot am interent de la rds, am reinstalat si windows-ul degeaba tot nu imi merge sa intru, pe site-ul asta vreau sa intru www.lgg.ro si nu imi merge va rog ajutati-ma,

PS: scuze de reclama dar am pus si site-ul ca sa spuneti daca la dumneavostra merge.

1 răspuns:
| EdYtZuU12 a răspuns:

Poti sais faci unaltsite crec ca va ifacea un lt site mai bun iembine