| TitanRomanesc a întrebat:

Am o prietena care nu o cunosc de mult dar fata ii rupere si nu vrea sa imi bucure imaginatia cu poze sad goala...ce sa fac

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai grija, poate are vreun frate / prieten care te va rupe pe tine si te lasa gol, daca insisti!

| darrio2007 a răspuns:

Da-te usor pe langa ea si poate, poate iti va bucura, nu imaginatia, ci ochii fara poze.Cu ea goală.

| 141414 a răspuns:

Fii demn! (vezi Cioran)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un mica... ce altceva sa faci

| Andreimacinca1 a răspuns:

Ai grija cu fete din astea, am si eu una in clasa, da e curva rau, isi schimba iubiti ca pe chiloti.Asa poate sa fie si asta, sa aiba un iubit, care sa te bata. Vorbeste cu o buna prietena de-a iei, si intreab-o daca are gagiu.Vezi sa fie de incredere prietena aia a iei, sa nu ii zica ca-ti place de ea.
Bafta!

| nrc1122 a răspuns:

Castiga-i prietenia!
Nu te ajuta pozele cu nimic, vei observa peste ani.
In schimb daca-i castigi prietenia, dar nu atat de mult incat sa nu-i lasi si impresia ca s-ar putea sa-ti si placa de ea, o sa te-ajute!

| Diana235y37i3oeke a răspuns:

Manuela in cada

| Hede a răspuns:

Spune-i ca are fundul lasat s au cv dr genu, dupa aia o sati trimita mereu poze spunanduti ca nu e lasat si incercand sa te convinga