| BoY_2446 a întrebat:

Buna TPU am o problema cred (la windows XP) cand pun o tema ( e pentru windows xp) imi apar iconitele ca la tema la fel ca si walpaperul dar bara de start si task-barul sau nu stiu cum ii zice imi apare ca la windows clasic (tema ). Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| zagred a răspuns:

Nu este tema buna ca sa fii sigur downloadeaza vista tranformation pack sau seven tranformation pack de asea am auzit nu stiu daca mai sunt si altele. Iti schimba in pc ce vrei tu dar iti consuma mult ram daca mai ai si un pc slab o sa til strice mai bine lasa-l asawinking

1 răspuns:
| BoY_2446 explică:

Ma poate ajuta cineva va dau funda si vot