| flo28 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu care ma confrunt de ceva vreme cu programul nokia software updater dupa ce incerc sa il deschid imi arata urmatoarea eroare:eroare nokia software updater has detected a configuration error, l-am dezinstalat l-am instalat din nou nu ii dau de capat nici cum si imi e cam ciuda, P. S am win 7 ultimate original

1 răspuns:
| andreea_9749 a răspuns:

Sti ceva cred ca este stricat dul la un reparator de telefoane sh vZi DACA E stricatwinking