| elutzagty a întrebat:

Buna tpu..am o problema cu facebooku...acum2 zile l-am dezectivat..astazi am vrut sa intru sal avtivez din nou dar nu merge.pur si simplu pun parola si emailul si nu intra.o prietena mi-a zis ca imi poate vedea pagina de facebook,, ce sa fac? imi vreau pagina de facebook inapoi

3 răspunsuri:
| Mooonsure a răspuns:

Cine te-a pus sa-l blochezi? laughing))

| Anonimusss97 a răspuns:

Incearca sa iti schimbi parola de la pagina principala de facebook sub casuta unde trebuie sa scrii parola " Ti-ai uitat parola? "

| BIBINHO a răspuns:

Odata ce ai dezactivat facebook-ul numai merge activat pentru ca emai-lul si parola au fost sterse din baza lor de date...fa-ti alt facebook cu aceleasi user si pass!