| Luci88 a întrebat:

am o problema cu, Mozilla Firefox si Google Chrome, cand intru pe youtube si dau click pe Videoclip, apare negru, nici imagine nici sunet, desi pe Explorer merge! ce sa fac? trebuie sa mai instalez ceva? e problema daca le am pe toate trei instalate? fundax

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Nu e problema, poti sa ai cate browsere vrei.
Ai instalat un codec pack+ un Adobe flash player bun?

1 răspuns:
| Roibu a răspuns:

Mozila si Google sunt niste Broswe nou si au fost date care folosinta pentru a atrage utilizatorii dar sunt din punct de vedere Tehnic Incomplete nu au baza de date acuatlizata desi ar trebui sa mearga pe Google Chorme intrucat www.youtube.com este un site care apartine celor de la Google. Te safuiesc sa folosesti in continuare Internet Explorer