| CăpşunăCuCiocolată a întrebat:

am si eu 1 intrebarewinking
ce program as putea folosi pentru. a traduce fraze din limba romana in limba engleza? >- si sa traduca corect
[dar nu google translate pentru ca nu le traduce bine]

mercii!
funda+vot

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Nu vei gasi niciodata un program de traducere care sa traduca corect. Dintre toate, Google Translate isi face treaba cel mai bine, dar din cauza ca multe expresii si legaturi dintre cuvinte difera si ca inteles de la o limba la alta, e imposibil sa poata fi traduse corect de catre un program/site.

| CăpşunăCuCiocolată explică:

@kurinkita am inteles thinking
mersii mult :*