| Costy_3899 a întrebat:

Am sters din graseala toate pozele din aparatul foto al tatalui meu, el inca na aflat, le pot recupera cumva? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| andreispeed77 a răspuns:

Te duci la un service care se ocupa cu aparatele foto, pentru ca pozele nu sunt sterse cu adevarat ci sunt undeva in memoria lui cum ar fi un recicle bin, asa am patit si eu, pe mine nu ma costat mult. sper ca te-am ajutat Funda?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa ai probleme cu el asa ca spune-i ca ai gresit.

| Pettricaaa a răspuns:

Din pacate nu le mai poti recupera...doar daca le-ai sters din pc prin cablul de date s-ar putea sa fie in recycle bin.Bafta!

| iloveusa a răspuns:

Din pacate nu, doar daca le ai salvate in calculator sau in cardul de memorie

| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Nu nu le mai poti recuperasad.

| BulinaVerde a răspuns:

Din pacate nu ai cum sa le poti recupera. Dar pe viitor, spune-i tatalui tau sa le blocheze (exista o optiune pe aparat) si fii mai atent! Erau chiar asa importante?:-s

| Kappo a răspuns:

Da, se poate. Chiar daca ai formatat cardul. O sa dureze putin dar merita. http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk_Download - downloadeza programul, instaleaza aplicatia, selecteaza cardul, tipul de fisiere pe care vrei sa le recuperezi, dai OK si astepti. Funda?