| secretsisecret a întrebat:

Am vazut ca exista niste magazine secrete pe Stardoll. Imi puteti da niste exemple(link-uri) unde le gasesc.

Răspuns Câştigător
| Carla_Teodora_1990 a răspuns:

Uite link-ul http://how-to-get-free.blogspot.ro/. Poti sa iti iei super haine, machiaje, etc. pe gratis dar doar daca stii sa folosesti corect instructiunile pe care ti le indica pe site. Majoritatea se iau cu ajutorul proxy-urilor, care se spun ca iti sterg contul pe Stardoll dar te asigur ca sunt numai zvonuri. Sper ca ti-am fost de ajutor! An nou fericit!